Sigortalı Nakliyat

Evlerini veya ofislerini taşıyacak olanlar bu süreç içerisinde stresli olmaktadırlar. Eşyalarının en kısa süre içerisinde, en az ücret ile, hasarsız bir şekilde yeni adrese nakliye edilmesini amaçlamaktadırlar. Türkiye Ses Nakliyat olarak müşterilerimize eşyalarının hasar görmeyeceğinin teminatını verdiğimiz gibi beklenmedik bir problemden dolayı eşyaları hasar görürse de bu hasarı karşılamaktayız. Ankara sigortalı nakliyat hizmetimiz kapsamında, müşterilerimizin eşyalarını güvenceye almaktayız.

Geniş araç filomuzdaki araçlarımızın düzenli olarak bakımlarını yaptırmaktayız. Ayrıca ekibimizi de nakliye sektöründe tecrübeli olan genç ve dinamik bireylerden seçmekteyiz. Müşterilerimizin manevi değeri olan antikalarını ya da maddi değeri olan eşyalarını zarar görmeyecek şekilde taşımak için doğru paketleme, yerleştirme ve taşıma planı yapmaktayız.

Ankara Sigortalı Nakliyatın Gerekliliği

Taşınma süreci hem sıkıntılı hem de riskli bir süreç olabilmektedir. Bu süreci hasarsız bir şekilde atlatabilmek için ise; doğru nakliye firmasının seçilmesi gerekmektedir. Doğru nakliye firmasında ise; işinin ehli bireylerin çalışması ve araç filosunun hizmet vermeye uygun olması gerekmektedir. Taşıma işlemi sırasında eşyaların çalınmaması, kaybolmaması ya da hasar görmemesi için gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir. Ankara Sigortalı nakliyenin önemi tam da bu noktada devreye girmektedir.

Sigortalı nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimizin eşyalarını herhangi bir zarara karşılık güvence altına almaktayız. Deneyimli çalışanlarımız, geniş araç filomuz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile zaten problemsiz bir şekilde nakliye hizmeti vermekteyiz. Ancak bu süreçte müşterilerimizin içlerinin rahat etmesi amacı ile talep etmeleri durumunda; eşyalarının hasar görmesi halinde, sigortalı nakliyat hizmeti ile hasarlarını karşılayarak onları mağdur etmemekteyiz.

Taşımacılıkta Tecrübe ve Güvenin Adresi

Uzun yıllardır nakliye sektöründe verdiğimiz hizmet sayesinde sektörün önde gelen nakliye firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktayız. Müşteri kitlemizi ise her geçen gün daha da geliştirmekteyiz. Bunun esas nedenlerinden biri ise; Türkiye Ses Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsememizdir. Müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde taşınabilmesi için gerekli önlemleri almaktayız. Ankara sigortalı nakliyat fiyatları oldukça uygun olduğu için her bütçeden müşterimizin bu hizmetten faydalanabilmesini sağlamaktayız. Maddi veya manevi değeri olan eşyalarını nakliye firmalarına vermeye çekinen müşterilerimizin de güvenle eşyalarını taşıtabilecekleri bir sistem benimsemekteyiz.