Şehirler Arası Nakliyat

Seneler içerisinde nakliye sektöründe belirli bir yer edinmiş ve güven sağlamış Türkiye Ses Nakliyat olarak müşterilerimize hem hızlı hem de güvenilir şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Uzak mesafede müşterilerimizin eşyalarının hasar görmemesi için gerekli önlemleri almakta ve özenli davranmaktayız. Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimizin taşınmanın zahmetli kısımlarından kurtulmaları için hem paketleme hem nakliye hizmeti verebilmekteyiz. Ayrıca bu süreçte eşyalarının taşınacağı yeni adreslerinin müsait olmaması durumunda, istedikleri süre boyunca eşyalarını depolarımızda da bekletebilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızın yanı sıra; müşterilerimize uzak mesafe taşımacılıkta da uygun fiyatla hizmet sunmaktayız.

Mesafe Sınırı Olmadan Nakliye Hizmeti

Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet veren bir firma olarak, Ankara uzak mesafe nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarını şehirler arası da problemsiz bir şekilde taşımaktayız. Asansörlü nakliyat hizmeti de dahil olmak üzere bütün hizmetlerimizi şehirler arası nakliyatta da sağlamaktayız. Geniş araç filomuz ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda bir nakliye operasyonu planlamaktayız.

Uzak mesafe taşımacılık hizmeti verdiğimizde, müşterilerimizin eşyaları daha uzun süre nakliye araçlarımızın içerisinde olacağı için ekstra dikkat ve özen gerektirdiğinin farkındayız. Bu sebeple müşterilerimizin eşyalarını araçlarımıza doğru bir şekilde yerleştirmekteyiz. Ayrıca hatalı sürüş sebebi ile eşyaların zarar görmemesi için deneyimli bir ekip ile çalışmaktayız. Yolda herhangi bir şekilde eşyaların hasar görmemesini amaçlamaktayız. Köklü nakliye firmalarından biri olarak, her mesafe ve eşya sayısı için aynı özeni göstermekteyiz.

Deneyimli Kadro İle Taşımacılık Hizmeti

Nakliye hizmetinde en önemli noktalardan biri, eşya taşımacılığı yapan ekiptir. Ekibin deneyimli olmaması durumunda; hem eşyalar zarar görebilmektedir hem de müşteri memnuniyeti sağlanamamaktadır. Türkiye Ses Nakliyat olarak işinin ehli olmayan hiç kimseye ekibimizde yer vermemekteyiz. Bu sebeple müşterilerimize karşı güler yüzlü olan, dinamik, tecrübeli ve nakliye hizmetinde herhangi bir problem olduğunda kriz yönetimi yapabilen kişilerle çalışmaktayız. Müşterilerimize şehirler arası nakliyatta sunduğumuz hizmetlerden bazıları şöyledir:

  • Uzman kadro ile nakliyat
  • Ofis nakliyesi
  • Eşya paketleme
  • Eşya depolama
  • Asansörlü nakliye hizmetleri
  • Sigortalı nakliyat