Hakkımızda

Türkiye Ses Nakliyat olarak seneler içerisinde gelişen teknoloji ile beraber hizmet kalitemizi geliştirmeye odaklanmış bulunmaktayız. Özellikle Ankara evden eve nakliye başta olmak üzere birçok nakliye hizmetinde sektöründe ön plana çıkmış bir firma olmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini esas alarak; deneyimli kadromuz, geniş araç filomuz, uygun fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Taşımacılıkta Güven Veren Hizmet Anlayışı

Taşınma faaliyeti sırasında seçilen nakliye firması büyük önem taşımaktadır. İnsanların taşınacak olan eşyalarının güvenli bir şekilde yeni adrese ulaşabilmesi, nakliye şirketinin özenine ve dikkatine bağlı olan bir durumdur. Bu zamana kadar birçok insan deneyimli nakliye firmaları ile çalışmadıkları için taşınma konusu kendileri için kabusa dönmüş olmaktadır. Eşyalarının zarar gördüğünü, nakliye firmasının çalışanlarının kendilerine saygılı davranmadığını, eşyalarının zamanında teslim edilmediğini ve nakliye işlemine gereğinden fazla para ödediklerini görmektedirler. Ancak tecrübesiz nakliye firmalarından dolayı taşınmaya temkinli yaklaşan müşterilerimizin güvenlerini kazanmak ve onlara gerçek nakliye hizmetinin nasıl olduğunu göstermek için senelerdir sektörde varlığımızı korumaktayız.

Hem şehir içi hem de Ankara şehirler arası nakliyat hizmetini uzman kadromuz ile vermekteyiz. Çalışanlarımız güler yüzlü olmalarının yanı sıra; süreç içerisinde müşterilerimizin rahatlayabilmeleri için gerekli bilgilendirmeleri de yapmaktadırlar. Ufak ya da büyük, birkaç veya çok demeden; müşterilerimizin bütün eşyalarını aynı özen ve dikkat ile belirttikleri adrese taşımaktayız. Bu süreçte çağın gerekliliği olan gelişmiş ekipmanlarımızı ve geniş araç filomuzu kullanmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarının hem hızlı hem de hasarsız bir şekilde yeni adrese ulaşabilmesi adına gerekli önlemleri almaktayız.

Ekonomik ve Yüksek Kalite Taşımacılık Hizmeti

Türkiye Ses Nakliyat olarak müşterilerimize uygun fiyat sunduğumuzda, bunu kalitemizden ödün vermeden yapmayı amaçlamaktayız. Müşterilerimizin talep ettikleri hizmete, bu hizmet için ödedikleri paraya bakmadan; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktayız. Her müşterimize eşit hizmet kalitesi sunduğumuz için de her kesime hitap eden bir firma olmaktayız.

Amacımız müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak olduğu için eşyalarının hasar almaması adına önlemler almaktayız. Bunun için Ankara asansörlü nakliyat hizmeti vererek müşterilerimizin eşyalarının daha hızlı ve daha güvenli şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Hem uygun ücretler ödemekte hem de taşıma işimiz bittikten sonra sadece eşyalarının paketlerini açarak taşınma süreçlerini noktalayabilmektedirler.