Eşya Paketleme

Türkiye Ses Nakliyat olarak sadece eşya taşımakla değil, taşınma eyleminin bütün aşamaları ile ilgilenmekteyiz. Taşınma gibi stresli bir süreci; müşterilerimiz için en problemsiz, kolay ve kısa süreli geçmesini istemekteyiz. Bu sebeple eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Alanında tecrübeli ve dinamik ekibimiz; eşyaların paketleme kaynaklı hasar almamaları için doğru teknikler ile eşyaları paketlemektedir. Ayrıca eşyaları yeni adrese taşıdıktan sonra montaj işlemini de üstlenmektedirler. Eşya paketleme işlemi sırasında kullanılacak olan ambalajları ve ekipmanları; çalışanlarımız getirmektedirler. Müşterilerimizin tek yapmaları gereken, nakliye hizmeti için bizimle iletişime geçmeleridir. Sonrasında onlara herhangi bir iş bırakmadan, bu süreci problemsiz bir şekilde yönetebilmekteyiz.

Eşya Paketleme Hizmetinin Önemi

Taşınacak olanlar için eşyalarının hasarsız bir şekilde yeni adrese ulaşması kadar eşya paketleme süreci de önemli olmaktadır. Zaman alan bir işlem olduğu gibi aynı zamanda taşınacak olanları zorlamaktadır da. Eşya paketlemenin önemi ise; bu noktada ortaya çıkmaktadır. Müşterilerimiz; eşya paketlemek istemeyebilmektedirler ya da doğru eşya paketleme yöntemini bilmeyebilmektedirler. Böyle durumlarda müşterilerimize destek olmaktayız.

Doğru eşya paketleme işlemi için öncelikle ambalaj malzemesinin doğru seçilmesi gerekmektedir. Eşyanın hangi alan için ve türünün ne olduğu gibi durumlara göre ambalaj malzemesi seçilmelidir. Doğru paketlenmemiş olan eşyaların ambalajları; taşıma işlemi sırasında çözülebilmekte, açılabilmekte veya yırtılabilmektedirler. Sonrasında ise; eşyalar zarar görebilmektedirler. Ayna ve cam gibi kırılacak eşyaların ya da değerli eşyaların zarar görmemesi için profesyonel ve uzman ekibimiz; doğru teknikler ile paketleme işlemi yapmaktadırlar. Demonte ve monte işlemlerini, eşyalara hasar vermeden doğru teknikler ile yapmaktadırlar.

Eşya Paketleme Hizmetinin Ücretleri

Türkiye Ses Nakliyat olarak; belirli bir kesime hitap etmekten ziyade, nakliye ihtiyacı olan herkese hitap edebilmeyi istemekteyiz. Fiyatlandırmalarımızı ise; buna göre belirlemekteyiz. Eşya paketleme işlemi her ne kadar basit bir işlem olarak görülse de; özen gerektiren ve doğru teknik ile yapılması gereken bir iş olduğu için müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak istemekteyiz. Eşya paketleme işlemini nakliye firmasından almayı bütçelerine bir yük olarak görmemeleri için de eşya paketleme fiyatlarını uygun tutmaktayız. Deneyimli çalışanlarımız, yanlış paketleme kaynaklı hasarları ortadan kaldırabilmek için müşterilerimize hizmet vermektedirler.