Eşya Depolama

Türkiye Ses Nakliyat olarak senelerdir verdiğimiz özenli ve güvenli hizmet sonucunda, taşımacılık sektöründe rakiplerimizin önüne geçmiş bir firma olmaktayız. Bu süreçte müşteri memnuniyeti odaklı, proaktif bir hizmet anlayışı benimsemiş olmamız dolayısı ile hizmet listemizi günden güne geliştirmekteyiz. Eşyalarını taşıması gereken ancak yeni adresi henüz taşınmaya uygun olmayan müşterilerimizi de düşünerek, Ankara eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Güvenlik önlemlerinin alınmış olduğu, eşyaların hasar görmeyeceği, devamlı olarak havalandırılan özel depolarımızda eşyalarını muhafaza etmekteyiz. Profesyonel bir firma olarak, müşterilerimizin bu süreçte talep edebilecekleri bütün hizmetleri sağlamaktayız.

Ankara Eşya Depolama Ne Zaman Gerekmektedir?

Eşya depolama hizmeti; evlerinden ya da ofislerin çıkması gereken fakat eşyalarını yeni adrese bir süreliğine götürme imkanı bulunmayan müşterilerimizin yararlandıkları bir taşımacılık hizmetimizdir. Eşyalarının bulunduğu yapıyı kısa süre içerisinde boşaltması gereken müşterilerimizin bu süreçte eşyalarını koyacak ya da taşıyacak yeni bir yer bulamaması ve strese girmesi durumunda, kendilerine bir çözüm sunmaktayız.

Acele karar vererek eşyalarını yanlış bir yere taşımamaları ya da eşyalarının zarar görmemesi adına eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Eşyalar için acil bir yer bulmak isteyen müşterilerimizin mağdur olmasını engellemek adına verdiğimiz profesyonel bir hizmettir. Müşterilerimizin eşyalarını sakladığımız depolarımız düzenli olarak havalandırılmakta ve korunmaktadır.

Ankara Eşya Depolama Hizmetinin Ücretleri

Türkiye Ses Nakliyat olarak ticari kaygıdan ziyade müşteri memnuniyetini ön plana almaktayız. Ayrıca her bütçeden insanın kaliteli nakliye hizmetinden yararlanabilmesini amaçlamaktayız. Bu sebeple müşterilerimize uygun fiyatlar sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her müşterimize kişiselleştirilmiş bir fiyat sunduğumuz gibi uzman kadromuz ile sunduğumuz kaliteli hizmeti de oldukça ucuza mal etmekteyiz.

Ankara eşya depolama fiyatlarımız da diğer hizmetlerimiz gibi uygun fiyatlı olmaktadır. Eşyalarını nakliye firmalarının depolarında muhafaza etmelerini isteyen bireyler genellikle eşyalarının güvende olup olmadığı konusunda endişe duyabilmektedirler. Ancak onların endişe etmemeleri için eşyalarını en iyi şekilde muhafaza edebilmek amacı ile güvenlik önlemlerimizi hat safhada tutmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarının sayısına, değerine, büyüklüğüne, depomuzda kalacağı süreye bakmadan eşyalarını depolamaktayız. Süreç ile ilgili detaylı bilgi almak istemeleri durumunda ise; her daim bir telefon kadar uzaklarında olmaktayız.