Asansörlü Nakliyat

Gelişen teknoloji ile beraber, nakliye sektöründe de yenilikler olmaktadır. Özellikle son yıllarda asansörlü nakliyat kullanımı gittikçe artmaktadır. Ankara asansörlü nakliyat sayesinde eşyalar taşınırken hem işgücü azalmaktadır hem de taşıma işleminin oldukça kısa sürmesi sağlanabilmektedir. Hem müşterilerimiz açısından hem de ekibimiz açısından daha avantajlı bir taşıma sistemi olmaktadır.

Türkiye Ses Nakliyat olarak; oldukça yüksek katlarda oturan müşterilerimizi de düşünerek, onlar için de uygun hizmetler vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız ve müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden yeni adrese ulaşmasını önemsemekteyiz. Geniş araç filomuzda bulunan asansörlü araçlarımızın bakımlarını ve temizliklerini de düzenli olarak yaptırmaktayız. Bu sayede nakliye hizmeti esnasında herhangi bir aksaklık yaşanmamaktadır.

Ankara Asansörlü Nakliye Hizmeti Nedir?

Firmamız uzun yıllardır asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Ankara asansörlü taşıma yapmak için ise; öncelikle müşterilerimizin eşyalarının taşınacağı katın kaçıncı kat olduğunun tespit edilmesi gerekmektedir. Müşterilerimizin eşyalarının kolay ve güvenilir bir şekilde taşınabilmesi için metrelerce yüksekliğe çıkabilecek asansörlü araca sahip olmaktayız.

Asansörlü araç ile müşterilerimizin eşyalarını alabilmek için ise; paletlerin binaya doğru açı ile yerleştirilmesini sağlamaktayız. Ardından müşterilerimizin eşyalarını palete yerleştirerek evden çıkartmakta ve araca yerleştirmekteyiz. Eşyaların zarar görmemesi adına, paletin ve palete koyulan eşyaların doğru konumlandırması büyük önem taşımaktadır. Uzman ve tecrübeli bir ekip ile çalıştığımız için bu konuda herhangi bir problem yaşamamaktayız. Pencere, balkon ve teras bölgelerinden asansörlü araçlarımız ile müşterilerimizin eşyalarını çıkartabilmekteyiz.

Ankara Asansörlü Nakliye Fiyatları Nedir?

Türkiye Ses Nakliyat olarak senelerdir içerisinde bulunduğumuz taşımacılık sektöründe daha güvenilir hizmet verebilmek amacı ile geniş araç filomuzda, asansörlü araçlar bulundurmaktayız. Taşınma işleminin hem hızlı hem de güvenli olmasını sağlayan bu hizmeti ise; uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Ankara asansörlü taşıma fiyatları; müşterilerimizin taşınacak olan eşyalarının sayısına, binalarının yüksekliğine göre değişiklik göstermektedir. Eşyaların taşınacağı katın yükselmesi ile beraber riskin ve gerekli olan dikkatin artması sonucu, asansörlü nakliyat zorunlu hale gelmektedir. Özellikle dar merdivenleri olan binalarda, eşyaların herhangi bir darbe almadan merdivenlerden aşağıya taşınması zor olmaktadır ve böyle binalarda asansörlü nakliye araçları hem işgücü hem de güvenlik açısından daha avantajlıdır.